Vítejte,

jsme Barča a Kuba a nabízíme focení svateb, rodiny a dětí. Jsme z Kolína, ale přijedeme za Vámi kamkoliv. Jsme sehraný tým a snažíme se zachytit Vaše okamžiky s citem a krásou. Nic nám neunikne.

Fotografování se věnuji (Kuba) již 11 let a Barča se ke mě přidala hned po svatbě. Jelikož máme za sebou vlastní svatbu, dokážeme se vcítit do Vašich potřeb a pocitů. Tyto zkušenosti nám jsou velkou výhodou při fotografování těch důležitým momentů.

Focení rodin, dětí a miminek je taky krásná práce. Víme, že s dětmi je to náročné a ještě do toho je fotit, ale věřte, že to zvládnem. Přijedeme klidně k Vám domů, bez stresu a v klidu.

Děláme i produktovou fotografii i pro Vaší firmu. Můžeme vyfotit Vaše pracoviště, udělat Vám logo, vše pro Vaše podnikatelské záměry.

Špičkou ledovce je tisk našich fotografií v FINE ART PRINT. Můžete si vybrat z naší galerie krásné zelené krajiny v Irsku, nebo západ slunce nad mořem. Vytištěné v nejvyšší kvalitě buď na fotopapír nebo na plátně a v rámu.

Pokud se Vám naše fotografie na tomto webu líbí podívejte se také na Instagram @jakubsklenar a neváhejte nás kontaktovat.

Naviděnou...B&K